Architektoniczna ikona Warszawy

Niepowtarzalna bryła budynku, komfortowe warunki pracy oraz położenie w samym centrum miasta sprawiają, że Rondo 1 to jeden z najbardziej prestiżowych wieżowców w Europie Środkowo-Wschodniej.

Rondo 1 to pierwszy budynek wysokościowy klasy AAA, który powstał w Warszawie. Został zaprojektowany przez światowej sławy architektów z amerykańskiej pracowni Skidmore, Owings & Merrill.

Wysokość strukturalna

192 m

Wysokość do dachu

159 m

Wysokość architektoniczna

192 m

Kondygnacje nadziemne

41

Kondygnacje podziemne

2

Powierzchnia całkowita

103 000 m2

Powierzchnia biurowa

67 000 m2

Miejsca parkingowe

490

Windy

30 szt.
Widok na budynek Rondo 1

Budynek B

Budynek A
Widok na budynek A

Biurowiec składa się z dwóch budynków: 40-piętrowej przeszklonej wieży (Budynek B) usytuowanej równolegle do alei Jana Pawła II oraz 10-piętrowego Budynku A, położonego przy ulicy Świętokrzyskiej, o fasadzie wykonanej z nieprzejrzystego matowego szkła. Rondo 1 oferuje powierzchnie biurowe i usługowe odpowiadające najwyższym standardom. Lokale do wynajęcia dają się aranżować w dowolny sposób, by w pełni odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających najemców.

Spacer street view
Wejście do budynku

Niezwykła architektura doceniona nagrodami

Rondo 1 było pierwszym europejskim wieżowcem, który otrzymał certyfikat ekologiczny LEED® Gold w kategorii „Budynki istniejące”. W 2016 roku zakończony został proces recertyfikacji, w ramach którego Rondo 1 otrzymało najwyższy certyfikat ekologiczny - LEED® Platinum.

Certyfikat LEED® w kategorii „budynki istniejące” charakteryzuje się ciągłą weryfikacją parametrów funkcjonowania obiektu i wymaga nieustannego podnoszenia efektywności jego funkcjonowania w celu sprostania coraz nowszym i bardziej wyśrubowanym wymogom systemu certyfikacji. W procesie oceniano m.in. zrównoważoną lokalizację, efektywne wykorzystanie zasobów wodnych i energetycznych czy użyte materiały.

Certyfikat LEED® Platinum definiuje budynek jako zielony, czyli bardziej energooszczędny, dbający o środowisko, przyjazny użytkownikowi. Rondo 1 duży nacisk kładzie na zrównoważony rozwój, utrzymuje zielone tarasy, używa ekologicznych środków czystości i promuje proekologiczne postawy wśród swoich najemców.

Certyfikacja SmartScore identyfikuje najlepsze budynki inteligentne, które dostarczają wyjątkowego doświadczenia użytkownika, generują efektywność kosztową, spełniają wysokie standardy zrównoważoności i są w pełni przyszłościowe. RONDO1 jest jednym z pierwszych budynków w Polsce, który uzyskał certyfikat SmatScore Gold.

Eurobuild Awards Certyfikat ekologiczny LEED® Platinum
Property Design Award Nagroda CEEQA Smart Score Wired Score

Co jest wyjątkowego w wieżowcu zaprojektowanym przez renomowaną pracownię Skidmore, Owings & Merrill? Na to pytanie odpowiadają twórcy kanału Architecture is a good idea.

Wszędzie blisko

Centralna lokalizacja biurowca Rondo 1 sprawia, że jest to nowoczesne i naprawdę przyjazne miejsce pracy. Wynajęcie lokalu w tak prestiżowej lokalizacji to dobra decyzja biznesowa. Twoi pracownicy i goście na pewno docenią udogodnienia znajdujące się w budynku oraz otaczającą go infrastrukturę.

Supermarket

Klub fitness

Przedszkole

Restauracja

Drogeria

Sala konferencyjna

Krawiec i pralnia

Parking dla gości

Bank i bankomat

Kawiarnia

Plac zabaw
Warsztat Kulinarny
Fabryka Formy